Si kurrë më parë, Teuta Selimi në top formë

Ajo është një nga këngëtaret më të pëlqyera kosovare.

Njihet për hite, ndërsa baladat e saj dëgjohen kudo.

Është kjo Teuta Selimi, artistja që jeton në Zvicër, por që është aktive në skenën muzikore.

Krahas karrierës, ajo shquhet edhe për bukurinë e linjat trupore.

E së fundmi vjen me një fotografi, ku ekspozon trupin e saj që duket tejet në formë./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).