Si ka qenë viti 2015 për Miriam Canin?

Për këngëtaren Miriam Cani viti që po e lëmë pas duket të ketë qenë më i miri deri tani.

Ajo është bërë nënë e një vajze dhe për këtë ndihet shumë e lumtur.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka uruar vitin e ri, të cilin po e pret me shumë frymëzim, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

“2015 Do te mbetesh viti me i bukur i jetes time.. I dhurove drite jetes tone🙏 Tani cdo gje ka nje kuptim.. Me më shume frymezim se kurre drejt 2016”, ka shkruar ajo.

(Kosova Sot)

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).