Si Gresa Behlulin me stil, veç modelet e ‘Victoria’s Secret’ i keni parë

Ka vite në skenë, dhe po vazhdon të jetë shumë aktive me projekte muzikore, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Fjala është për këngëtaren e njohur Gresa Behlulin, e cila së fundmi ka pozuar tejet me stil, saqë lirshëm mund ta krahasojmë edhe me modelet e brendit ndërkombëtar “Victoria’s Secret”.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).