Si arrin Gjysteja të ketë…

Këngëtarja Gjyste Vulja vazhdon që të befasojë të gjithë me asetet e saj

E derisa ajo është duke shkuar drejt të 50’ve, por ajo gjithmonë duket edhe më seksi.

E tillë duket në fotot e fundit, të cilat këngëtarja i ka postuar në rrjetet sociale.

Në këto foto ajo vazhdon të ekspozojë gjoksin e saj seksi, derisa është në një emision në Tiranë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).