Shyhrete Behluli zbulon se kë ka dëshirë me ‘shkelë’ çdo ditë

Këngëtarja Shyhrete Behluli të dielën ka vendosur ta kalojë në vendlindje.

Ajo e ka publikuar një Instastory nga oborri i shtëpisë në Mushtisht dhe pranë saj i ka shkruar disa fjalë zemre.

“Oborri që kom qef me shkel çdo ditë”, ka shkruar këngëtarja. Kujtojmë se emri i saj së fundmi ka qenë i komentuar shumë në media. Suksesi që pati me këngën për Nexhmije Pagarushën është i padiskutueshëm mirëpo emri i saj u lakua edhe për shkak të projektit muzikor dedikuar nënës, këngë të cilën edhe Motrat Mustafa e kanë publikuar më pas me po të njëjtën temë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).