Shyhrete Behluli vishet si vajzë e re, mahnit me pamjen e saj

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja e njohur, Shyhrete Behluli, vazhdon akoma edhe përkundër shumë viteve të karrierës së saj muzikore, të mbetet një prej këngëtarëve të preferuara të publikut, shkruan “Kosova Sot Online”.

Behluli përveq talentit të saj në muzikë, ka shumë shije edhe në veshje.

Ajo në çdo paraqitje të saj, shfaqet e zonja dhe mjaft elegante me veshjet e saja.