Shyhrete Behluli publikon këngën e re, ja kujt i këndon kësaj radhe

Meqenëse jemi në prag të festave të fundvitit, artistët tanë janë shumë aktiv me projekte të reja.

Disa kanë paralajmëruar se do publikojnë këngë enkas për fundvit, e disa të tjerë tashmë i kanë lansuar ato, shkruan lajmi.net.

Edhe këngëtarja Shyhrete Behluli hodhi në treg këngën më të re me titull “Bijat”, këngë ritmike.

Ajo njihet për një numër të madh këngësh që prekun tema nga më të ndryshmet, i këndoi nënës, motrës, vëllait e tash edhe bijave.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).