Shyhrete Behluli feston ditëlindjen, ja sa vite ka mbushur

Këngëtarja e njohur Shyhrete Behlulu sot feston ditëlindjen e saj të 56-të.

Këtë e ka bërë të ditur e bija e saj, Engjëllusha e cila e ka uruar me një buqet të madhe me lule dhe fjalët më të mira.

Image result for shyhrete behluli

“Gëzuar ditëlindjen, mami” ka shkuar Egji e cila duket se është shumë e lidhur me të ëmën e sidomos tash që po ndajnë të njëjtin profesion.

Ndryshe, Shyhreti ka një familje të madhe me fëmijë e nipa e mbesa./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).