Shtrirje masive e BNA në fshatrat e Anamoravës

Gjilan – Bashkimi për Ndryshim Anamorava (BNA) ka mbajtur Kuvendin zgjedhor të nëndegës për Ponesh – Komuna e Gjilanit. Kuvendi i nëndegës zgjodhi Kryetarin dhe Kryesinë e Nëndegës, derisa kryetar është zgjedhur Sead Shala.

Postimi i plotë i Isa Agushit:

Të dashur qytetarë sot më 05.06.2022 Bashkimi për Ndryshim Anamorava(BNA) mbajti Kuvendin zgjedhor të nëndegës për Ponesh-Komuna e Gjilanit. Kuvendi i nëndegës zgjodhi Kryetarin dhe Kryesinë e Nëndegës.

Kryetar i Nëndegës u zgjodh z.Sead Shala të cilit i urojmë suksese. Falënderojmë të gjithë delegatët e këtij Kuvendi që dhanë kontributin e tyre për zgjedhjen e organeve të Nëndegës në Ponesh.
Kryetari i BNA-së
Isa Agushi

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS