KKGJILAN

Shtetasja zviceriane arrestohet në Viti për kanosje

/ 1 minutë lexim
Eco Higjiena

Viti – Është arrestuar e dyshuara femër me shtetësi Zvicerane pasi që e njëjta përmes rrjeteve sociale i kishte dërguar mesazhe me përmbajte kanosjeje viktimës mashkull kosovar.

Gjatë kontrollit te e dyshuara në çantë i është gjetur dhe konfiskuar një sasi e substancës narkotike e llojit marihuanë me peshë 3.05 gram.

Mobi Casa

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar e dyshuara është dërguar në qendrën e mbajtjes njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/