Shqiptarja në lidhje me futbollistin Hakan Sukur

Ish Miss Globe 2008, bukuroshja Almeda Abazi dhe futbollisti i njohur turk Hakan Sukur thuhet se kanë filluar një lidhje të re.

Sipas medieve turke, vajza shqiptare që krahasohet për nga bukuria me Jennifer Lopez, edhe pse i ka shpëtuar paparazzëve të tabloidit Hurriyet, ata mëgjithatë kanë burime që e vërtetojnë se ajo është në lidhje me futbollistin Sukur.

I njëjti tabloid ka botuar një fotografi të Almedës pas daljes së saj nga makina e tipit Jeep e futbollistit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).