Mobi Casa

Shqiptari i pret fytin me gotë një personi, largohet i qetë me duart me gjak: S’kam bërë asgjë

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Një 40-vjeçar shqiptar është arrestuar në Spanjë, pasi gjatë një sherri në një lokal nate, i ka prerë fytin një personi me një gotë të thyer, duke e lënë të plagosur rëndë.

Sipas rapoerimeve nga mediat spanjolle, ngjarja ka ndodhur në Castellón,ku mësohet se shqiptari pas sherrit, ka sulmuar personin duke e lënë të gjakosur, ndërsa dëshmitarët janë tronditur nga pamjet e rënda.

Pas ngjarjes ai është larguar i qetë në këmbë, i mbuluar nga gjaku në duar e veshje, ndërsa pak kohë më vonë është arrestuar.

Uji Dea

Pas arrestimit, mediat raportojnë se ai ka mohuar akuzat dhe u ka thënë efektivëve se “nuk ka bërë asgjë”.

/Gazeta Express/