Shqipe Abazi po e shijon aromën e Pranveres

Paralaelisht me suksesin e këngës së fundit “Unë jam ajo”, këngëtarja e njohur Shqipe Abazi po i shijon edhe rrezet e Pranverës, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo e ka shfrytëzuar motin e mirë, dhe ka dalur për tu freskuar në ajrin e pastër të natyrës, andaj asesi nuk ka mundur të largohet pa e pasur një kujtim spontan nga vendi i ngjarjes.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).