“Shpërthen” Donis Avdijaj, shënon dy gola

Donis Avdijaj ka shënuar dy gola në ndeshjen që skuadra e tij, Williem II e mposhti Spakenburgun me rezultat 5-0.

Futbollisti i Kosovës ishte i jashtëzakonshëm në këtë ndeshje ku aktivizua për 90 minuta.

Golat e Avdijaj ndihmuan skuadrën që të kualifikohet në 1/8 të Kupës së Holandës. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).