Shoqata e Gastronomëve të Kosovës merr përkrahje edhe në Anamoravë:”BOLL MA” – Durimit tonë i ka ardhur fundi!

Gjilani, Kamenica e Vitia, më shumë se kurrë të mobilizuara në mbrojtje të drejtës së tyre, në përkrahje të protestës “BOLL MA”, të SHGK-së dhe OHTK-së!

Shihemi të mërkurën me dt. 15/12/21, në ora 13:00, para Qeverisë!
BOLL MA – Durimit tonë i ka ardhur fundi thuhet në njoftimin e kësaj shoqate./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS