Shokët e fëmijërisë kujdesen për varrin e dëshmorit Mehmetali Behlulit

Gjilan – Nē 20 vjetorin e Dëshmorit, shokët e fëmijërisë që nuk i ndau as gjumi vendosën t`ia rregullojnë pjesën me kubëza aty ku pushon trupi i dëshmorit Mehmetali Behluli.

I gjithë kontributi është nga Agron Abdyli dhe Lulzim kqiku, të cilët i falënderojmë për respektin që kanë ndaj dëshmorit, shokut, vëllaut Mehmetaliut ka shkruar Agron Murseli./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).