Shkurte Gashi vjen tërheqëse në setin e ri fotografik

Këngëtarja e njohur Shkurte Gashi nuk ka qenë edhe shumë aktive këtë verë sa i përket prurjeve të reja në muzikë.

Megjithatë, ajo vazhdon të jetë e angazhuar dhe shumë e kërkuar nga shqiptarët nëpër dasma e ahengje të ndryshme.

Gashi është gjithashtu mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat fotografi të ndryshme nga jeta e saj ose aktivitetet muzikore.

Së fundmi, ajo ka realizuar një set të ri fotografik, të cilin e ka ndarë me fansat në llogarinë personale në Instagram.

Fotografitë janë realizuar nga fotografi i njohur, Veton Osmani.

Në këtë fotosesion, këngëtarja Gashi vjen mjaft atraktive e veshur në fustane me shkëlqim.

Ajo vë në pah gjoksin dhe këmbët atraktive, duke treguar edhe njëherë se ka një trup perfekt.

Fotografitë në fjalë kanë marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit e saj të shumtë. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).