Shkurte Gashi si asnjëherë më parë

Këngëtarja e hitit të fundit “Vitet”, Shkurte Gashi, këto ditë është tejet e impenjuar me dasma dhe mbrëmje muzikore, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

E natyrisht që në çdo prezantim këngëtarja i kushton rëndësi paraqitjes.

Njejtë sikurse edhe në këtë fotografi, ku ajo po shkëlqen, dhe të gjithë ata që marrin pjesë në eventet ku përformon Shkurtja, kanë mundësinë ta shikojnë nga afër.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).