Shkurte Gashi shfaqet mahnitëse në foton e fundit

Shkurta Gashi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë të gjatë në skenën muzikore, ajo gjithmonë ka sjellë këngë e hite të paharrueshme.

Shkurten kohë me parë ishte martuar, ndërsa në jetë ka sjell edhe një djalë, të cilën e ka quajtur me emrin, Mal.

E se fundmi këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur thjeshtë dhe e veshur me shumë stil.

Kombinimi që ka bërë në veshje, ka bërë që Shkurta të shkëlqej në pamje.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS