Fundamenti

Shkurte Fejza vjen me ‘Potpuri Matjane’

/ 1 minutë lexim

Artistja e njohur Shkurte Fejza, ka publikuar projektin e ri muzikor, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Potpuri Matjane”, mban titullin projekti muzikor i këngëtares e cila vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer

RCCOLA

Premierë: “Potpuri Matjane” nga Shkurte Fejza.

Dëgjim të këndshëm