Shkurte Fejza me këtë foto e dëshmon se nuk lëshon pe për pozitën e parë

Tash e sa dekada në skenë, qindra koncerte, shumë albume e këngë të cilat ndër vite u pëlqyen, për të mos u harruar kurrë interpretimi magjik i Mbretëreshës së muzikës popullore Shkurte Fejzës, shkruan gazeta ‘Kosova Sot Online”.

Edhe sot kur konkurenca është shtuar, ajo vazhdon të qëndrojë stoike në skenë e me fotografinë e fundit të postuar në profilin e saj në Instagram, Shkurte Fejza ua dëshmon të gjithëve se nuk e ka ndërmend të lëshojë pe nga pozita e parë në zhanrin e muzikës popullore.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).