Shkurte Fejza godet me këngën ‘Paret zemër nuk t`i dua’

Sot kur njerëzit po e harrojnë dashurinë, dhe objekt parësor kanë vetëm pasurinë, duke thyer çdo parim moral, kanë shpërthyer edhe skadale të natyrave të ndryshme, të cilat po i hasim çdo ditë në vendin tonë, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Duke ju referuar këtyre fenomeneve, mbretëresha e muzikës popullore Shkurte Fejza ka goditur në shenjë me këngën e saj “Paret zemër nuk ti dua”, të cilën ju ftoj ta dëgjoni në vijim…

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).