Shkurta për “Mashallah”

Këngëtarja Shkurte Gashi përveç zërit të ëmbël që ka ajo po mahnit edhe me pamjen.

Zeshkanja në foton e postuar sot në instagram duket aq bukur sa që i’u lë pa fjalë, shkruan Kosova Sot.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).