Shkrepe Momentin dhe fito shumë shpërblime!

Shkrepe momentin më të mirë me Jaffa Champion dhe fito super shpërblime si: Shumë Televizora, Shumë Lloptopa, Gramofona, InstaX, Dëgjuese, Set librasht, Paketimi Jaffa Champion dhe shumë shpbërlime tjera.

Realizo foto kreative me produkt Jaffa Champion dhe postoni në rrjetet sociale me hashtag #ShkrepeMomentin apo të na dërgoni në inbox.

Gjithashtu duhet të ndjekni faqet e Jaffa Champion në Facebook dhe Instagram. Mos e humb momentin, bëhu pjesë e kampanjës dhe Kampanja zgjatë vetëm deri në 1Dhjetor.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).