Shkollat e Gjilanit mobilizohen për ta ndihmuar Shqipërinë

Gjilan – Drejtoria e Arsimit dhe drejtorët e Shkollave të Komunës së Gjilanit u mobilizuan për të ndihmuar familjet e viktimave nga tërmeti në Shqipëri ka thënë Nazim Gagica.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS