Shkëndija Mujaj: Unë nuk e festoj Vitin e Ri, është e kotë

Seks bomba kosovare, Shkëndija Mujaj e cila njihet për fotografitë e saj provokuese, në rrjetin e saj social është shprehur kundër festimit të Vitit të Ri, duke thënë se kjo festë për të është një dit e zakonshme dhe është e kot të festohet.

“Mos ma uroni Vitin e Ri Per mua eshte nje dit e zakonshme si gjitha ditet tjera edhe pse e gjithë familja festojnë unë rri i shikoj nuk ndjej asgje nuk dua te bashkangjitem kur e di shumë mirë qe eshtë gjé e kotë”, shkruan në Facebook Shkëndija Mujaj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS