Shkëndija Mujaj: Unë nuk e festoj Vitin e Ri, është e kotë

Seks bomba kosovare, Shkëndija Mujaj e cila njihet për fotografitë e saj provokuese, në rrjetin e saj social është shprehur kundër festimit të Vitit të Ri, duke thënë se kjo festë për të është një dit e zakonshme dhe është e kot të festohet.

“Mos ma uroni Vitin e Ri Per mua eshte nje dit e zakonshme si gjitha ditet tjera edhe pse e gjithë familja festojnë unë rri i shikoj nuk ndjej asgje nuk dua te bashkangjitem kur e di shumë mirë qe eshtë gjé e kotë”, shkruan në Facebook Shkëndija Mujaj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).