Shkenda mahnitëse në fotot e fundit

Këngëtarja Shkenda Dubova ka treguar pak nga asetet e saj në një foto të fundit

Shkenda, e cila nuk është shumë aktive në muzikë, por di të sjell hite herë pas here është parë në një lokal në Prishtinë e ku thekson gjoksin e saj.

E njohur për format e saj të kolme, Shkenda edhe njëherë ka treguar format e saj të kolme.

“Qata dy gishta për mësysh i këna”, ka shkruar poshtë fotografisë Shkenda, e ku duket se është në një lokal ku ka muzikë live.

Shkenda më shumë është e koncentruar në biznesin e saj kohëve të fundit se sa në muzikë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).