Shkenda Dubova tregon linjat

Këngëtarja kosovare Shkenda Dubova çdo ditë e më shumë po zbukurohet.

Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi nga një ndejë ku duket mjaft bukur. E veshur me një fustan të zi që ia theksonte linjat trupore e me flokët dredha, Dubova ka treguar se ka qenë në një dasmë.

Dubova ka publikuar edhe një fotografi brenda veturës në të cilën duket se ka shkëlqyer.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).