Shkenda Dubova po martohet?

Shkenda Dubova ka pranuar që është në lidhje.

I dashuri i saj quhet Labi dhe paraqitjet me të në publik janë të rralla, shkruan arbresh.info.

Për emisionin n’ZOOM Shkenda i tha disa fjalë për Labin.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).