Shkenda Dubova e bën trupin përfekt…

Falë përdorimit të teknologjisë, efekteve e programeve të shumta, shumë femra arrijnë format e dëshiruara trupore.

Ndonëse nuk shquhet për ndonjë projekt muzikor e karrierë, Shkenda Dubova komentohet më shumë për jetën private, jetën luksoze, por edhe paraqitjet në rrjete sociale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi madje ajo vjen me një fotografi ku shihet përdorimi i tepruar i fotoshopit, që po e bën atë të duket tejet atraktive./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).