Shkenda Dubova duket mjaft bukur, por edhe shumë joshëse

Shkenda Dubova provokon me imazhe seksi

Shkenda Dubova njihet për jetën luksoze që bën.

Këngëtarja si gjithnjë edhe kësaj radhe ka postuar disa pamje provokuese.

Ajo kësaj radhe ka zgjedhur të postojë disa foto superseksi në Insatgram.

Këngëtarja Dubova duket mjaft bukur, por edhe shumë joshëse.

Këngëtarja e njohur na ka përshëndetur me gjëra të shtrenjta që i ka ekspozuar pranë vetës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).