Shikoni me çfarë elegance pozon Vjollca Haxhiu

Njëra prej këngëtareve më aktive të estradës shqiptare, padyshim vazhdon të mbetet edhe Vjollca Haxhiu, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Paralelisht me projektet muzikore, ajo vazhdon eshte të këndojë nëpër diskoteka e dasma.

Derisa së fundmi, Vjollca i ka habitur të gjithë me elegancën e saj, që dorën në zemër po i shkon shumë për shtati.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).