Shikoni çfarë poza po merr Remzie Osmani

A thua a e ka menduar Remzie Osmani në rininë e hershme të sa se një ditë do të bëhet kjo që është sot?

Me gjasë jo, ani pse talentin e ka zbuluar që në moshë fare të re, që atëherë kur jeta i dukej aq e bukur derisa rrinte në bjeshkë me gjyshen e këndonte për motrat, vëllezërit e kushërinjtë.

Këngëtarja ia ka dalë që ta shpërfaq suksesshëm talentin e saj, të bëhet pronare hitesh e këngëtare e pëlqyer e një publiku të gjerë.

Sot, ndër tjerash edhe duket shumë bukur, vishet me stil e gjithashtu pozon si miss./Kosovarja/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).