Shënohen dy aksidente në Gjilan

Gjilan – Ne rrugën Uglarë – Malishevë është raportuar për një aksident trafiku në mes të një veture dhe një biçiklisti me ngasës meshkuj shqiptar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar ngasësi i biçikletës i cili është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Rasti është duke u hetuar.

Edhe në rrugën “Idriz Seferi” në Gjilan është raportuar se i dyshuari mashkull shqiptar duke drejtuar automjetin e tij nga pakujdesi ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në një lokal-kafiteri.

Si pasoj lëndime trupore kanë pësuar tre persona të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).