Sharmi i Luana Vjollcës do t’ju magjepës

Pas suksesit që pati me disa këngë që lansoi, këngëtarja dhe moderatorja e njohur Luana Vjollca, i është rikthyer ekranit me emisonin e saj të njohur “Shiko kush luan”, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Gjersa së fundmi, i ka mahnitur ndjekësit e saj në rrjetet sociale, me paraqitjen e saj përplot sharm, duke i magjepsur që të gjithë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS