Sharmi i Hashim Thaçit

Zëvendëskryeministri, njëherësh ministër i Punëve të Jashtme, Hashim Thaçi, gjatë ditëve të fundit është duke zhvilluar disa takime jashtë vendit.

Përveç punës së tij, ajo që ka rënë në sy te Thaçi është veshja, stili dhe sfilatat e tij, transmeton “Zeri.info”

Thaçi, i cili ditë më parë ka qëndruar në Paris, ka publikuar disa fotografi në rrjetin e tij social me një veshje dhe qëndrim siç nuk jemi mësuar ta shohim. Po ashtu, Thaçi me këtë ritëm po vazhdon edhe më tutje.

Kësi lloj fotografish mund t’i shihni gjatë rrugëtimit të tij jashtë vendit.

Lirisht mund të themi se nëse Hashim Thaçi nuk do të ishte politikan, ai do të ishte një supermodel i famshëm. /Zëri/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS