Shala rikthehet në fushë, starton kundër Rosenborg

Herolind Shala është aktivizuar nga minuta e parë në ndeshjen e xhiros së 11-të ligës norvegjeze.

Ylli i Kosovës është aktivizuar për skuadrën e tij Valerenge në ndeshjen kundër Rosenborg, shkruan Indeksonline.

Shala rikthehet në fushë pasi mungoi në dy ndeshjet e fundit të Kosovës kundër Malit të Zi dhe Bullgarinë.

Mesfushori kosovar do të jetë gati për ndeshjen me Çekinë dhe Anglinë. /IndeksOnline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).