Shala e konfirmon: Do të mungoj 2-3 javë, më vjen keq që nuk do të luaj për Kosovën

Mesfushori i Kosovës, Herolind Shala ka pësuar një lëndim i cili do t’ia pamundësoj paraqitjen kundër Malit të Zi dhe Bullgarisë.

27 vjeçari është dëmtuar te skuadra e tij Valerenga.

“Më vjen keq që nuk do të luaj për Kosovën këto dy ndeshje. E kam pësuar një lëndim në muskuj dhe nuk do të luaj 2-3 javë” ka thënë Shala për Indeksonline.

Përveç tij, Kosovës do t`i mungojnë, Valon Berisha e Hekuran Kryeziu që janë të lënduar. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).