UBT

Shaip Surdullit i zbehen shpresat se do të masivizohet si dikur, LDK-ja, në Kamenicë

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Të gjithë dëshirojmë që të kthehet ky masovitet, por për herë të parë mu kanë zbehur shpresat pas zgjedhjeve të fundit të degës së LDK-së në Kamenicë ka shkruar Shaip Surdulli.

Ish kreu i LDK-së dhe ish kryetari i Komunës së Kamenicës Shaip Surdulli përmes rrjeteve sociale ka postuar një foto ku shihet LDK e organizuar dhe me shumë qytetar në tubim.

Postimi i plotë:

Uji Dea

Në këtë foto të fushatës zgjedhore 2013 shumë kush mund ta shoh veten që ka qenë pjesë e aktivitetit zgjedhor të degës së LDK-së në Kamenicë për zgjedhjet komunale.

Të gjithë dëshirojmë që të kthehet ky masovitet, por për herë të parë mu kanë zbehur shpresat pas zgjedhjeve të fundit të degës së LDK-së në Kamenicë./rajonipress/