Shabani mesazh Kosovës dhe Shqipërisë

Meritan Shabani është kthyer në një çështje diskutimi mbi zgjedhjen që ai do të bëjë. Pra se cilën Kombëtare do të vendosë ta përfaqësojë ai.

Edhe pse disa javë më parë talenti i Bayernit të Munichut u grumbullua me të rinjtë e skuadrës Kombëtare të Gjermanisë, tashmë i ka dhënë sinjale pozitive Shqipërisë dhe Kosovës.

Ditën e sotme Shabani ka postuar në rrjetin social “Instagram” një “story” ku duket fanella e tij te Bayerni i Munichut dhe “emoji” me flamurin e Shqipërisë dhe Kosovës.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).