Sfirca zgjidh problemin e energjisë, Kopernica bëhet me asfallt

Kamenicë – Pas 18 viteve, banorët e fshatit Svircë do të furnizohen me energji elektrike, ndërsa në Kopërnicë po bëhet asfaltimi i shtresës së dytë të rrugës ka thënë Qëndron Kastrati.

“Falënderoj nënkryetarin Jakupi për angazhimin e tij në këtë proces. Vazhdojmë me punë të mira për qytetarët” ka nënvizuar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).