Sevdail Robelli ftoin qytetarët që të dalin sa më shumë në votime

Gjilan – Kryetari i Nismës Socialdemokrate dhe kandidati për deputet në Kuvendin e Kosovës Sevdail Robelli kreu obligimin e tij qytetar dhe votoi në vendvotimin tek shkolla “Thimi Mitko” në Gjilan.

Sevdail Robelli ftoi qytetarët që të dalin sa më shumë në votim, pasi vota përcakton të ardhmen e qytetarëve të Kosovës dhe se vota si e drejtë kushtetuese është mënyra më e mirë për të afirmuar të drejtat e qytetarëve./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS