Sensualja dhe karizmatikja, Greta Koçi ju lë pa fjalë

Këngëtaren Greta Koçi, publiku gjatë 2018 do ta mbajë mend për disa projekte muzikore të lansuara, që u bënë edhe hite, e në veçanti për stilin e saj me klas.

E në një fotografi, të publikuar në profilin e saj në Instagram, Greta është rikthyer me sensualitetin dhe karizmën e saj, që ju lë pa fjalë./kosova sot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).