Sensualja dhe e parezistueshmja, Besa Kokëdhima

Njëra prej këngëtareve më të pëlqyera për publikun shqiptar, padyshim se vazhdon të mbetet edhe Besa Kokëdhima.

Edhe pse viteve të fundit sikur është tërhequr nga skena.

Në disa fotografi të publikuar së fundmi, ajo shfaqet tejet sensuale dhe e parezistueshme.

Ku i dihet ndoshta po na sjell një këngë të re./kosova sot/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).