Sensacionalja Elvana, kështu duket në xhirime të klipit të ri

Këngëtarja shqiptare, Elvana Gjata është dukur sensacionale dhe e bukur në xhirimet e klipit të saj të ri.

“A mujte” duket se do të quhet kënga e re e Elvanës që ajo do ta lansojë së shpejti, ndërkohë që ajo ka dhënë pak indikacione se si duket klipi i kësaj kënge.

E veshur më shumëngjyra, Elvana ka një stil në këtë këngë të një vajze moderne, teksa paraqitet para një shtëpie moderne, të punuar me arkitekturë të fundit.

Rrethit të shtëpisë ka shumë lule kurse në një moment ajo ka një spec të kuq që mban në një furkë. /GazetaExpress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS