Eko Higjiena

Semi Jaupaj rikthehet me projekt të ri, publikohet të enjten

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja e njohur shqiptare, Semi Jaupaj ka kohë që nuk ka lansuar një projekt të ri muzikor.

Por, pritjes së fansave iu erdhi fundi, pasi artistja është drejt finalizimit të një këngë të re.

Kështu ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku ka paralajmëruar projektin e ri.

Semi ka publikuar disa imazhe ndërsa në mbishkrimi ka lënë të kuptohet se këngë do të jetë bashkëpunim dhe lansohet më 25 maj.

UBT

“Bashkëpunim interesant e? ‘Autostradë’ me 25.05.2023”, ka shkruar Semi duke mos dhënë më shumë detaje.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Semi mban titullin “Si unë” që e lansoi në dhjetor të vitit të kaluar.

Ndryshe, Semi u bë e njohur edhe për pjesëmarrjen në edicionin e parë të Big Brother VIP Albania. /Telegrafi/