SC Gjilani transferon Egzon Sinanin

SC Gjilani ka komunikuar angazhimin e futbollistit Egzon Sinani. Sinani i cili luan në pozitën e mbrojtësit të qendrës vjen nga radhët e Ballkanit, derisa në të kaluarën ka qenë gjithashtu pjesë e Llapit.

Në edicionin e fundit, Sinani ka fituar titullin kampion dhe ka zhvilluar disa paraqitje në arenën ndërkombëtare me klubin nga Suhareka.

28 vjeçari është vënë menjëherë në dispozicion të ekipit.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS