Mobi Casa

SC Gjilani nuk ndalet përforcohet me Edi Basa e Elvedin Heric

/ 1 minutë lexim

Gjilan – SC Gjilani nuk ka të ndalur duke i përforcuar radhët e veta.”Skifterat” që para disa ditësh ishin pranë shuarjes, brenda 24 orëve kanë ndryshuar për të mirë.

Përforcimet e radhës tek “bardh e kuqët”, janë sulmuesi anësor Edi Basa dhe mesfushori Elvedin Heric i cili së fundmi ishte pjesë e Vllaznisë së Shkodrës.

Fidanishtja

Sipas burimeve të fundit, brenda 24 orëve do të ketë edhe prurje të reja në radhët e Gjilanit.