SC Gjilani i uron presidentit të saj ditëlindjen

Gjilan – Futbollistët e Gjilanit së bashku me stafin e tyre, sot presidentit të saj, Florim Zukës i kanë përgatitur një befasi të këndshme.

Në një akt solemn të përgatitur, presidentit Florim Zukës i kanë uruar ditëlindjen duke i dëshiruar të gjitha të mirat në jetën e tij.

Presidenti Zuka për këtë surprizë të këndshme nga SC Gjilani ka thënë.
“Faleminderit për këtë surprizë të këndshme, së bashku me ju do të ecim drejt sukseseve të reja”.

Futbollistët e stafi i SC Gjilanit për presidentin e saj kishin përgatitur një tortë me ngjyrat kuq e bardhë, si dhe emblema e klubit./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).