Samanta tregon se kur do të lansoj këngën e re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Samanta Karavella pas një pauze disa mujore është gati ta sjellë projektin e ri.

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka treguar që nesër do ta publikoj këngën e saj të re, transmeton Indeksonline.

“Ku ma le” quhet projekti i ri i Samantas që do të publikohet nesër në ora 17:00.

Kënga e fundit e këngëtares ishte “Vonë” në bashkëpunim me Elinelin, që u pëlqye mjaftë nga publiku./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).